Printer Brother All-in-One Inkjet MFC-J4420DW

Shëno vlerësimin tënd

Printer Brother All-in-One Inkjet MFC-J4420DW

Printer Brother All-in-One Inkjet MFC-J4420DW

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

ALB1051

26 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer All-In-One Multifunksional
Printer, skaner, fotokopje dhe faks
Teknologjia Injekt me ngjyra
Printimi maksimal me permasa 11 x 17"
Permban 4 bojra (1 e zeze, 3 ngjyra) (printeri perfshin toner starter, rreth 30% te bojes)
Shpejtesia e printimit:
- Bardhe e zi: 35ppm
- Me ngjyra: 27ppm
Ekran Touchscreen 2.7" per ta komanduar lehtesisht

 • Specifikimet
 • Marka: Brother
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Funksioni i Printerit: 4 ne 1
 • Ngjyrat e Printerit: Me ngjyra
 • Lidhja e Printerit: Ne rrjet
 • Printime Per Minute: Nga 21 deri 30 PPM
 • Lloji i Printimit: Me boje