Printer Brother Lazer HL-1112EYJ1 Monochrome

Shëno vlerësimin tënd

Printer Brother Lazer HL-1112EYJ1 Monochrome

Printer Brother Lazer HL-1112EYJ1 Monochrome

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

ALB1040

11 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer Lazer Bardhe e zi
Rezolucioni: 2400 x 600 dpi
Pirntime maksimale per minute (ppm): 21 faqe
Permasat e printimit standart: A4 - 8.3" (210.8 mm) x 11.7" (297.2 mm)
Permasat maksimale te printimit: Legal - 8.5" (215.9 mm) x 14" (355.6 mm)
Kapaciteti i printimit mujor: 10000 faqe
Lidhje nepermjet fishes USB
Mban 150 flete ne kasete

Kosto e bojes kompatibel per printim deri 1,000 faqe eshte 2490 Leke (nuk perfshihet ne cmim).

Permasat: 34 x 23.8 x 18.9 cm 

Pesha: 4.5 kg

 • Specifikimet
 • Marka: Brother
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Funksioni i Printerit: Printer
 • Ngjyrat e Printerit: Bardhe e Zi
 • Lidhja e Printerit: USB
 • Printime Per Minute: Nga 21 deri 30 PPM
 • Lloji i Printimit: Lazer