Printer Brother Lazer HL1210WEYJ1 Monochrome

  • 1 vit garanci

14962

12 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer Brother Laser HL1210WEYJ1, 20 ppm

Printer bardhe e zi, format A4.

Mund te printoni nga kompjuteri ose telefoni duke e lidhur me wirles.

Me kosto te ulet dhe shpejtesi printimi deri ne 20 faqe per minut.

Kliko KETU per bojen e printerit.

Rezolucioni: 600 x 600 dpi

  • Specifikimet
  • Marka: Brother
  • Garancia: 1 vit
  • Funksioni i Printerit: Printer
  • Ngjyrat e Printerit: Bardhe e Zi
  • Lidhja e Printerit: USB
  • Printime Per Minute: Nga 11 deri 20 PPM
  • Lloji i Printimit: Lazer