Printer Canon i-SENSYS Lazer Color/B&W LBP7100Cn

Shëno vlerësimin tënd

Printer Canon i-SENSYS Lazer Color/B&W LBP7100Cn

Printer Canon i-SENSYS Lazer Color/B&W LBP7100Cn

 • 6 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi

DU0014

29 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Zgjidhja me e mire e printimit per shtepi apo biznes, me cilesi te larte printimi.

Printer lazer A4, printon 14 flete per minute.

Printon me ngjyra dhe bradhe e zi.

The natural choice for small businesses who demand the finest quality in print.

Printon deri ne 30,000 flete ne muaj pa asnje problem.

Mban 150 flete ne kaset.

 • Specifikimet
 • Marka: Canon
 • Garancia: 6 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Funksioni i Printerit: Printer
 • Ngjyrat e Printerit: Bardhe e Zi
 • Lidhja e Printerit: Ne rrjet
 • Printime Per Minute: Nga 11 deri 20 PPM
 • Lloji i Printimit: Lazer