Printer HP 4ne1 Officejet 8620

Shëno vlerësimin tënd

Printer HP 4ne1 Officejet 8620

Printer HP 4ne1 Officejet 8620

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0222

37 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer HP 4ne1 Officejet 8620

Printer, Skaner, Fotokopje dhe Fax

Format A4

Printim 34 faqe per minut.

Rezolucioni maksimal 1200x1200 dpi

Memorie e printimeve 128 MB

Lidhet me fishe USB 2.0

Procesor 600 MHz

Pershtatet me Mac dhe Windows.

Ka te perfshire Toner Starter.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi