Printer HP DeskJet Ink 2135 All-In-One

Shëno vlerësimin tënd

Printer HP DeskJet Ink 2135 All-In-One

Printer HP DeskJet Ink 2135 All-In-One

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0396

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kryen funksionin e printert, fotokopjes dhe skanerit.
Printeri i duhur per shtepi ose nje zyre te vogel
Shpjetsia e printimit:
- Bardhe e zi deri ne 20 printime per minute
- Me ngjyra deri ne 16 printime per minute
Printer me ngjyra
Bojrat origjinale i kushtojne:
- E zeza 1990 Leke
- Ngjyra 1890 Leke
Lidhje me USB 2.0

 • Specifikimet
 • Marka: HP
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Funksioni i Printerit: 4 ne 1
 • Ngjyrat e Printerit: Me ngjyra
 • Lidhja e Printerit: USB
 • Printime Per Minute: Nga 11 deri 20 PPM
 • Lloji i Printimit: Me boje