Printer HP DeskJet Ink Advantage 5575 All-in-One

Shëno vlerësimin tënd

Printer HP DeskJet Ink Advantage 5575 All-in-One

Printer HP DeskJet Ink Advantage 5575 All-in-One

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0356

17 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer qe i kryen te gjitha funksionet: Printer, Skaner, Fotokopje

Printer me kosto te ulte. I pershtatshem per ambiente te vogel zyre
Perfekt dhe per te printuar fotografi
Printime per minute: 22ppm bardhe e zi, 21ppm me ngjyra
Ekran Touchscreen per te bere me te lehte perodirmin.

 • Specifikimet
 • Marka: HP
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Funksioni i Printerit: 3 ne 1
 • Ngjyrat e Printerit: Me ngjyra
 • Lidhja e Printerit: USB
 • Printime Per Minute: Nga 21 deri 30 PPM
 • Lloji i Printimit: Me boje