Printer Multifunksion Brother Lazer DCP-1512

  • 1 vit garanci

ALB1061

19 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printeri Brother DCP-1512 nuk ze shume vend, kryen disa funksione (printer, fotokopje dhe skaner) dhe eshte perfekt per perdorim vetjak, ne nje zyre te vogel ose ne shtepi. Printon mbi 21 faqe per minute.
Printon dokumenta profesionale me rezolucion 2400 x 600 dpi
Gjithashtu mund te printoni me rezolucion me te vogel per te kursyer boje.
Kasa mban 150 flete njeheresh.

Printeri ka te perfshire 30% te bojes dhe boja e re i kushton 2,490 Leke dhe printon deri ne 2500 faqe.

Lidhje me kompjuterin nepermjet fishes USB

Rekomandohet qe te printohen deri ne 1,800 faqe ne muaj, mund te printoj deri ne 10,000 faqe ne muaj.

Permasat: 34 x 38.5 x 25.5 cm
Pesha: 7 kg

  • Specifikimet
  • Marka: Brother
  • Garancia: 1 vit
  • Funksioni i Printerit: 3 ne 1
  • Ngjyrat e Printerit: Bardhe e Zi
  • Lidhja e Printerit: USB
  • Printime Per Minute: Nga 21 deri 30 PPM
  • Lloji i Printimit: Lazer