Printer per Etiketa Brother QL570YJ1

Shëno vlerësimin tënd

Printer per Etiketa Brother QL570YJ1

Printer per Etiketa Brother QL570YJ1

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB1076

14 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen