Printer Samsung 3ne1 Laser Xpress M2070

Shëno vlerësimin tënd

Printer Samsung 3ne1 Laser Xpress M2070

Printer Samsung 3ne1 Laser Xpress M2070

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0018

20 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer Samsung 3ne1 Laser Xpress M2070

Printer-Fotokopje-Skaner

Format A4

Printim 20 faqe per minut.

Rezolucioni maksimal 1200x1200 dpi

Memorie e printimeve 128 MB

Lidhet me fishe USB 2.0

Procesor 600 MHz

Pershtatet me Mac dhe Windows.

Ka te perfshire Toner Starter.

 • Specifikimet
 • Marka: Samsung
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Funksioni i Printerit: 3 ne 1
 • Ngjyrat e Printerit: Bardhe e Zi
 • Lidhja e Printerit: Ne rrjet
 • Printime Per Minute: Nga 11 deri 20 PPM
 • Lloji i Printimit: Lazer