Printer All-in-One Canon i-SENSYS Lazer MF226dn

10208

43 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Printer i fuqishem qe i kryen te gjitha funksionet.
Perfekt per biznese qe kane fluks pune. Produktivitet i larte dhe printim autoamtik ne te dyja anet e fletes.
Lidhet ne rrjet, printer kompakt qe kryen 4 funksione: printer, skaner, fotokopje dhe faks.
Printon edhe nga telefonat iOS ose Android
Lehtesisht i perdorueshme fale ekranit te bollshem touch screen.
27 printime per minute
Printim lazer bardhe e zi.

Permasat: 39 x 44.1 x 36cm
Hapesira e nevojshme per te vendosur printerin: 42.9 x 59.6 x 63cm
Pesha: 12.2 Kg

Marka Canon
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit 4 ne 1, Printer Skaner Fotokopje Fax
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB
Printime Per Minute 27 PPM
Dublex Po
Madhesia e Printimit A4, Te tjera
Tipi i Printerit Lazer

Më shumë informacion

Printer i fuqishem qe i kryen te gjitha funksionet.
Perfekt per biznese qe kane fluks pune. Produktivitet i larte dhe printim autoamtik ne te dyja anet e fletes.
Lidhet ne rrjet, printer kompakt qe kryen 4 funksione: printer, skaner, fotokopje dhe faks.
Printon edhe nga telefonat iOS ose Android
Lehtesisht i perdorueshme fale ekranit te bollshem touch screen.
27 printime per minute
Printim lazer bardhe e zi.

Permasat: 39 x 44.1 x 36cm
Hapesira e nevojshme per te vendosur printerin: 42.9 x 59.6 x 63cm
Pesha: 12.2 Kg

Fleta e të dhënave

Marka Canon
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit 4 ne 1, Printer Skaner Fotokopje Fax
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB
Printime Per Minute 27 PPM
Dublex Po
Madhesia e Printimit A4, Te tjera
Tipi i Printerit Lazer

Aksesorët

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: