Printer Brother All-in-One Inkjet MFC-J4420DW

15335

24 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Printer All-In-One Multifunksional
Printer, skaner, fotokopje dhe faks
Teknologjia Injekt me ngjyra
Printimi maksimal me permasa 11 x 17"
Permban 4 bojra (1 e zeze, 3 ngjyra) (printeri perfshin toner starter, rreth 30% te bojes)
Shpejtesia e printimit:
- Bardhe e zi: 35ppm
- Me ngjyra: 27ppm
Ekran Touchscreen 2.7" per ta komanduar lehtesisht

Marka Brother
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit 4 ne 1
Ngjyrat e Printerit Me ngjyra
Lidhja e Printerit Ne rrjet
Printime Per Minute Nga 21 deri 30 PPM
Dublex Jo
Madhesia e Printimit A4, Te tjera
Tipi i Printerit Inkjet

Më shumë informacion

Printer All-In-One Multifunksional
Printer, skaner, fotokopje dhe faks
Teknologjia Injekt me ngjyra
Printimi maksimal me permasa 11 x 17"
Permban 4 bojra (1 e zeze, 3 ngjyra) (printeri perfshin toner starter, rreth 30% te bojes)
Shpejtesia e printimit:
- Bardhe e zi: 35ppm
- Me ngjyra: 27ppm
Ekran Touchscreen 2.7" per ta komanduar lehtesisht

Fleta e të dhënave

Marka Brother
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit 4 ne 1
Ngjyrat e Printerit Me ngjyra
Lidhja e Printerit Ne rrjet
Printime Per Minute Nga 21 deri 30 PPM
Dublex Jo
Madhesia e Printimit A4, Te tjera
Tipi i Printerit Inkjet

Aksesorët

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: