Printer Brother Lazer HL-1112EYJ1 Monochrome

13929

9 290 Lekë

11 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Printer Lazer Bardhe e zi. Perfekt per perdorim personal, ne shtepi apo zyre. Mjafton te lidhni printerin me kompjuterin tuaj nepermjet nje fishe USB dhe do te printoni gjithcka shume paster dhe shume shpejte.
Ju kursen para, printimi i 1 faqe ju kushton vetem 1.8 leke. Klikoni KETU per bojen kompatibel.
Rezolucioni maksimal i printimi 2400 x 600 dpi per printime profesionale
Permasat e printimit standart A4 - 8.3" (210.8 mm) x 11.7" (297.2 mm)
Permasat maksimale te printimit Legal - 8.5" (215.9 mm) x 14" (355.6 mm)
Kapaciteti i printimit mujor 10,000 faqe
Lidhje nepermjet fishes USB
Mban deri 150 flete ne kasete

Marka Brother
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Pesha 4.5 kg
Funksioni i Printerit Vetem Printeri
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB
Printime Per Minute 20 PPM
Permasat (cm) 34 x 23.8 x 18.9
Dublex Jo
Madhesia e Printimit A4
Tipi i Printerit Lazer

Më shumë informacion

Printer Lazer Bardhe e zi. Perfekt per perdorim personal, ne shtepi apo zyre. Mjafton te lidhni printerin me kompjuterin tuaj nepermjet nje fishe USB dhe do te printoni gjithcka shume paster dhe shume shpejte.
Ju kursen para, printimi i 1 faqe ju kushton vetem 1.8 leke. Klikoni KETU per bojen kompatibel.
Rezolucioni maksimal i printimi 2400 x 600 dpi per printime profesionale
Permasat e printimit standart A4 - 8.3" (210.8 mm) x 11.7" (297.2 mm)
Permasat maksimale te printimit Legal - 8.5" (215.9 mm) x 14" (355.6 mm)
Kapaciteti i printimit mujor 10,000 faqe
Lidhje nepermjet fishes USB
Mban deri 150 flete ne kasete

Fleta e të dhënave

Marka Brother
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Pesha 4.5 kg
Funksioni i Printerit Vetem Printeri
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB
Printime Per Minute 20 PPM
Permasat (cm) 34 x 23.8 x 18.9
Dublex Jo
Madhesia e Printimit A4
Tipi i Printerit Lazer

Aksesorët

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: