Printer Canon i-SENSYS Lazer Color/B&W LBP7100Cn

10207

29 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Zgjidhja me e mire e printimit per shtepi apo biznes, me cilesi te larte printimi.

Printer lazer A4, printon 14 flete per minute.

Printon me ngjyra dhe bradhe e zi.

The natural choice for small businesses who demand the finest quality in print.

Printon deri ne 30,000 flete ne muaj pa asnje problem.

Mban 150 flete ne kaset.

Marka Canon
Garancia 6 muaj
Funksioni i Printerit Printer
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit Ne rrjet
Printime Per Minute Nga 11 deri 20 PPM
Dublex Jo
Madhesia e Printimit A4
Tipi i Printerit Lazer

Më shumë informacion

Zgjidhja me e mire e printimit per shtepi apo biznes, me cilesi te larte printimi.

Printer lazer A4, printon 14 flete per minute.

Printon me ngjyra dhe bradhe e zi.

The natural choice for small businesses who demand the finest quality in print.

Printon deri ne 30,000 flete ne muaj pa asnje problem.

Mban 150 flete ne kaset.

Fleta e të dhënave

Marka Canon
Garancia 6 muaj
Funksioni i Printerit Printer
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit Ne rrjet
Printime Per Minute Nga 11 deri 20 PPM
Dublex Jo
Madhesia e Printimit A4
Tipi i Printerit Lazer

Aksesorët

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: