Printer Canon Pixma iP7250 per Fotografi dhe CD

  • 1 vit garanci

16142

14 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer Canon IP7250 per Fotografi dhe CD/DVD

Printer me performance te larte, me 5 bojera individuale, lidhje Wireless dhe printim driekt nga Telefoni. Me permasa te vogla dhe ndarje per te vendosur flete dhe per te printuar Disqe.

5 bojerat e ndara mundesojne qe te ndryshoni vetem ate boje qe ka mbaruar.
Seti i bojerave kushton 1990 Leke
Printime shume cilesore ne fotografi dhe disqe
Rezolucioni deri ne 9600dpi
Printon ne format A4, A5, B5, leter normale dhe permasat 20x25cm, 13x18cm, 10x15cm
Shpejtesia e printimit te fotos afersisht 21 sekonda

Permasat: 12.8 x 45.1 x 36.8 cm

Pesha: 6.6kg

  • Specifikimet
  • Marka: Canon
  • Garancia: 1 vit
  • Funksioni i Printerit: Printer
  • Ngjyrat e Printerit: Me ngjyra
  • Lidhja e Printerit: Wireless
  • Printime Per Minute: Nga 11 deri 20 PPM
  • Lloji i Printimit: Me boje