Printer per Etiketa Brother QL570YJ1

14972

14 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Printer per etiketa i markes Brother QL570YJ1.

Printer profesional i cili printon deri ne 68 etiketa per minute.

Ideal per te printuar etiketa me rezolucion te larte si logo, etiketa per kuti, zarfe, CD, shenja ID, barkode etj.

I ndertuar me prerese letre automatike cka e ben edhe me praktik dhe shumefunksional

Rezolucioni: 300 x 600 dpi

Printon etiketa ne gjeresi deri ne 6 cm.

Marka Brother
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit Printer Etiketa
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB
Printime Per Minute 68 ppm
Dublex Jo
Madhesia e Printimit Te tjera

Më shumë informacion

Printer per etiketa i markes Brother QL570YJ1.

Printer profesional i cili printon deri ne 68 etiketa per minute.

Ideal per te printuar etiketa me rezolucion te larte si logo, etiketa per kuti, zarfe, CD, shenja ID, barkode etj.

I ndertuar me prerese letre automatike cka e ben edhe me praktik dhe shumefunksional

Rezolucioni: 300 x 600 dpi

Printon etiketa ne gjeresi deri ne 6 cm.

Fleta e të dhënave

Marka Brother
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit Printer Etiketa
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB
Printime Per Minute 68 ppm
Dublex Jo
Madhesia e Printimit Te tjera

Aksesorët

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: