Printer per Etiketa Brother QL700YJ1

14973

18 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Printer etiketash Brother QL-700 i perkryer per te gjitha llojet e etiketave qe ju nevoiten.

Resolution: 300x600 dpi qe etiketat tuaja të duken të jashtëzakonshme. 

Shpejtesia e printimit: 93 etiketa ne min.

Marka Brother
Garancia 1 vit
Dublex Jo
Madhesia e Printimit Te tjera

Më shumë informacion

Printer etiketash Brother QL-700 i perkryer per te gjitha llojet e etiketave qe ju nevoiten.

Resolution: 300x600 dpi qe etiketat tuaja të duken të jashtëzakonshme. 

Shpejtesia e printimit: 93 etiketa ne min.

Fleta e të dhënave

Marka Brother
Garancia 1 vit
Dublex Jo
Madhesia e Printimit Te tjera

Aksesorët

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: