Printer Xerox All-in-One WorkCentre 3025NI Lazer

12495

20 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Printer Lazer 4 ne 1
Printer produktiv Xerox® WorkCentre™ 3025 multifunksion (printer, fotokopje, skaner dhe faks) mundeson qe te kryen te gjitha funskionet e nevojshme ne nje zyre vetem nga kjo pajisje.
Printer bardh e zi ideal per perdorim vetjak apo grupe te vogla pune.

Lidhje Wireless dhe Ethernet

20 printime per minute
Deri ne 15,000 printime ne muaj

Permasat: 40.6 x 36 x 30.9 cm
Pesha: 8.6kg

Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit 3 ne 1, Printer Skaner Fotokopje
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB, Wireless
Printime Per Minute 21 PPM
Dublex Jo
Madhesia e Printimit A4
Tipi i Printerit Lazer

Më shumë informacion

Printer Lazer 4 ne 1
Printer produktiv Xerox® WorkCentre™ 3025 multifunksion (printer, fotokopje, skaner dhe faks) mundeson qe te kryen te gjitha funskionet e nevojshme ne nje zyre vetem nga kjo pajisje.
Printer bardh e zi ideal per perdorim vetjak apo grupe te vogla pune.

Lidhje Wireless dhe Ethernet

20 printime per minute
Deri ne 15,000 printime ne muaj

Permasat: 40.6 x 36 x 30.9 cm
Pesha: 8.6kg

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit 3 ne 1, Printer Skaner Fotokopje
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB, Wireless
Printime Per Minute 21 PPM
Dublex Jo
Madhesia e Printimit A4
Tipi i Printerit Lazer

Aksesorët

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: