Printer Xerox Phaser 3020BI Lazer

16137

9 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Printer Xerox Phaser 3020BI Lazer

Printer Bardh e Zi me Lazer

Perfekt per zyra te vogla ose shtepi ku printeri eshte i domosdoshem ne perditshmeri

Printeri ka te perfshire rreth 30% te bojes (Toner Starter).

Printon mbi 20 flete ne minute
Lidhje me kompjuterin nepermjet fishes USB 2.0 High Speed
Printimi fillestar 8.5 sekonda
Rezolucioni i printimit nga 600 x 600 dpi deri ne 1200 x 1200 dpi
Kaseta mban 150 flete
Konsumim u ulet i energjise elektrike
- Ne pune harxhon 313W
- Standby harxhon 37W
Permasat: 33.1 x 21.5 x 18.8 cm
Pesha: 4.1kg

Marka Xerox
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit Printer
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB
Printime Per Minute Nga 21 deri 30 PPM
Dublex Jo
Madhesia e Printimit A4
Tipi i Printerit Lazer

Më shumë informacion

Printer Xerox Phaser 3020BI Lazer

Printer Bardh e Zi me Lazer

Perfekt per zyra te vogla ose shtepi ku printeri eshte i domosdoshem ne perditshmeri

Printeri ka te perfshire rreth 30% te bojes (Toner Starter).

Printon mbi 20 flete ne minute
Lidhje me kompjuterin nepermjet fishes USB 2.0 High Speed
Printimi fillestar 8.5 sekonda
Rezolucioni i printimit nga 600 x 600 dpi deri ne 1200 x 1200 dpi
Kaseta mban 150 flete
Konsumim u ulet i energjise elektrike
- Ne pune harxhon 313W
- Standby harxhon 37W
Permasat: 33.1 x 21.5 x 18.8 cm
Pesha: 4.1kg

Fleta e të dhënave

Marka Xerox
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit Printer
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB
Printime Per Minute Nga 21 deri 30 PPM
Dublex Jo
Madhesia e Printimit A4
Tipi i Printerit Lazer

Aksesorët

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: