Printer Termik Tysso 80mm PRP300

Shëno vlerësimin tënd

Printer Termik Tysso 80mm PRP300

Printer Termik Tysso 80mm PRP300

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0329

19 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer Termik TYSSO PRP-300-BI-BG-U-2

Printer termik me shpejtesi te larte priintimi, i thjeshte ne perdorim.
I krijuar per te punuar 24 ore ne 7 dite te javes, per printimet e faturave, perfekt per dyqane dhe Restorante te vogla.

Mekanizmi i brendshem eshte i krijuar per te minimizuar zhurmat.

Lidhje me kabell USB

Karakteristikat:
Shpejtesia e printimit: 250mm/sec
Trashesia e letres: 0.06~0.08mm
Dizjan kompakt
Prerje automatike e letres
Multi nderfaqe (Serial+USB or Parallel+USB)
Porte RJ-11
Kompatibel me ESC/POS
Suport per printimet e kodeve QR

 

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi