Printer Xerox All-in-One WorkCentre 3025NI Lazer

Shëno vlerësimin tënd

Printer Xerox All-in-One WorkCentre 3025NI Lazer

Printer Xerox All-in-One WorkCentre 3025NI Lazer

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0336

20 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer Lazer 4 ne 1
Printer produktiv Xerox® WorkCentre™ 3025 multifunksion (printer, fotokopje, skaner dhe faks) mundeson qe te kryen te gjitha funskionet e nevojshme ne nje zyre vetem nga kjo pajisje.
Printer bardh e zi ideal per perdorim vetjak apo grupe te vogla pune.

Lidhje Wireless dhe Ethernet

20 printime per minute
Deri ne 15,000 printime ne muaj

Permasat: 40.6 x 36 x 30.9 cm
Pesha: 8.6kg

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi