Printer Xerox Phaser 3020BI Lazer

Shëno vlerësimin tënd

Printer Xerox Phaser 3020BI Lazer

Printer Xerox Phaser 3020BI Lazer

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0431

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer Xerox Phaser 3020BI Lazer

Printer Bardh e Zi me Lazer

Perfekt per zyra te vogla ose shtepi ku printeri eshte i domosdoshem ne perditshmeri

Printeri ka te perfshire rreth 30% te bojes (Toner Starter).

Printon mbi 20 flete ne minute
Lidhje me kompjuterin nepermjet fishes USB 2.0 High Speed
Printimi fillestar 8.5 sekonda
Rezolucioni i printimit nga 600 x 600 dpi deri ne 1200 x 1200 dpi
Kaseta mban 150 flete
Konsumim u ulet i energjise elektrike
- Ne pune harxhon 313W
- Standby harxhon 37W
Permasat: 33.1 x 21.5 x 18.8 cm
Pesha: 4.1kg

 • Specifikimet
 • Marka: Xerox
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Funksioni i Printerit: Printer
 • Ngjyrat e Printerit: Bardhe e Zi
 • Lidhja e Printerit: USB
 • Printime Per Minute: Nga 21 deri 30 PPM
 • Lloji i Printimit: Lazer