Projektor Acer H6510BD HDMI DLP 1080p

  • 1 vit garanci

FS0661

94 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tipi i llampes: OSRAM, DLP 3D
Jetgjatesia e llampes: 4000 Hour (5000 Hour ECO)
Standard Mode Brightness 3000 lumens
Ngjyrat 1.07 Billion Colors (30Bit)
Rezolucioni Fillestar Full HD (1920 x 1080
Grafika Full HD
Distanca minimale e projektimit 1 m
Distanca maksimale e projektimit 11.9 m
Permasat diagonale te imazhit: 23" - 300"
Native Aspect Ratio 4:3
Contrast Ratio 10000:1
Portat: 2 HDMI, VGA, Composit, S-Video, USB
Pesha (perafersisht): 2 kg

  • Specifikimet
  • Marka: Acer
  • Garancia: 1 vit