Projektor Acer P1285 HDMI 3D DLP

13626

68 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tipi i llampes: UHP, DLP 3D
Jetgjatesia e llampes: 4000 Hour (6000 Hour ECO)
Standard Mode Brightness 3200 lumens
Ngjyrat 1.07 Billion Colors (30Bit)
Rezolucioni Fillestar 1024 x 768
Grafika XGA
Distanca minimale e projektimit 1 m
Distanca maksimale e projektimit 11.3 m
Permasat diagonale te imazhit: 23" - 300"
Native Aspect Ratio 4:3
Contrast Ratio 20000:1
Portat: 2 HDMI, VGA, Composit, S-Video, USB
Pesha (perafersisht): 2 kg

Marka Acer
Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Tipi i llampes: UHP, DLP 3D
Jetgjatesia e llampes: 4000 Hour (6000 Hour ECO)
Standard Mode Brightness 3200 lumens
Ngjyrat 1.07 Billion Colors (30Bit)
Rezolucioni Fillestar 1024 x 768
Grafika XGA
Distanca minimale e projektimit 1 m
Distanca maksimale e projektimit 11.3 m
Permasat diagonale te imazhit: 23" - 300"
Native Aspect Ratio 4:3
Contrast Ratio 20000:1
Portat: 2 HDMI, VGA, Composit, S-Video, USB
Pesha (perafersisht): 2 kg

Fleta e të dhënave

Marka Acer
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: