Projektor Acer X113PH HDMI 3D

13624

51 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tipi i llampes: OSRAM, DLP 3D
Jetgjatesia e llampes: 5000 Hour (6000 Hour ECO)
Standard Mode Brightness 3000 lumens
Ngjyrat 1.07 Billion Colors (30Bit)
Rezolucioni Fillestar 800 x 600
Grafika SVGA
Distanca minimale e projektimit 1 m
Distanca maksimale e projektimit 11.9 m
Permasat diagonale te imazhit: 23" - 300"
Native Aspect Ratio 4:3
Contrast Ratio 13000:1
Portat: HDMI, VGA, Composit, S-Video
Pesha (perafersisht): 2,5 kg
Garancia 2 Vjecare

Marka Acer
Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Tipi i llampes: OSRAM, DLP 3D
Jetgjatesia e llampes: 5000 Hour (6000 Hour ECO)
Standard Mode Brightness 3000 lumens
Ngjyrat 1.07 Billion Colors (30Bit)
Rezolucioni Fillestar 800 x 600
Grafika SVGA
Distanca minimale e projektimit 1 m
Distanca maksimale e projektimit 11.9 m
Permasat diagonale te imazhit: 23" - 300"
Native Aspect Ratio 4:3
Contrast Ratio 13000:1
Portat: HDMI, VGA, Composit, S-Video
Pesha (perafersisht): 2,5 kg
Garancia 2 Vjecare

Fleta e të dhënave

Marka Acer
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: