Projektor Acer X133PWH HDMI 3D

Shëno vlerësimin tënd

Projektor Acer X133PWH HDMI 3D

Projektor Acer X133PWH HDMI 3D

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

FS0663

62 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Acer X133PWH, Projektor profesional.
Qartesia e pamjes: 3100 ANSI lumens,
Teknologjia e projektimit: DLP,
Rezolucioni: WXGA (1280x800).
Jetgjatesia e llampes: 5000h
Fuqia e llampes: 190W, Service life of lamp (economic mode): 6000h.
Fokus Manual
Rezolucioni qe suporton: 1280 x 800 (WXGA), 1920 x 1200 (WUXGA).

  • Specifikimet
  • Marka: Acer
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi