Projektor Epson EB-S31 HDMI

13625

54 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tipi i llampes: 3LCD
Jetgjatesia e llampes: 5000 Hour (6000 Hour ECO)
Standard Mode Brightness 3200 lumens
Ngjyrat 1.07 Billion Colors (30Bit)
Rezolucioni Fillestar 800 x 600
Grafika SVGA
Distanca minimale e projektimit
Distanca maksimale e projektimit
Permasat diagonale te imazhit: 30" - 350"
Native Aspect Ratio 4:3
Contrast Ratio 15000:1
Portat: HDMI, VGA, Composit, S-Video
Pesha (perafersisht): 2,4 kg

Marka Epson
Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Tipi i llampes: 3LCD
Jetgjatesia e llampes: 5000 Hour (6000 Hour ECO)
Standard Mode Brightness 3200 lumens
Ngjyrat 1.07 Billion Colors (30Bit)
Rezolucioni Fillestar 800 x 600
Grafika SVGA
Distanca minimale e projektimit
Distanca maksimale e projektimit
Permasat diagonale te imazhit: 30" - 350"
Native Aspect Ratio 4:3
Contrast Ratio 15000:1
Portat: HDMI, VGA, Composit, S-Video
Pesha (perafersisht): 2,4 kg

Fleta e të dhënave

Marka Epson
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: