Router D-Link 1200Mbps Wireless USB

Shëno vlerësimin tënd

Router D-Link 1200Mbps Wireless USB

Router D-Link 1200Mbps Wireless USB

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0052

11 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Router Wireless D-Link AC1200

Nje Router sherben per te shperndare internetin, me kabell ose Wireless.

Router me permasa te vogla, ideal per perdorim shtepiak.

I pajisur me 4 porta LAN dhe 1 porte WAN.

Vend per USB ne menyre qe te keni akses ne materialet tuaja wireless

Shpejtesi AC750 - AC1200 Mbps.

10/100/1000 

Shperndan wireless fale antenave te brendshme SMART.

Pershtatet me Windows dhe Mac.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Lidhjes : Tipi i Lidhjes: Wireless
  • Shpejtesia e LAN: 10/100/1000
  • Numri i Portave LAN: 4 Porta LAN