Router D-Link 1900Mbps DIR-879 EXO Wi-Fi

  • 1 vit garanci

IT0410

22 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Router D-Link 1900Mbps DIR-879 EXO Wi-Fi

Nje Router sherben per te shperndare internetin, me kabell ose Wireless.

Ky router ka transferim ne dhenash deri ne 1900Mbps.
1 porte WAN 10/100/1000 Gigabit
4 porta LAN 10/100/1000 Gigabit
4 antena te levizshme te teknlogjise se fundit te cilat mundesojn mbulim total te shtepise suaj
Me 2 frekuenca 2.4GHz dhe 5GHz per shpejtes me te larte ne cdo pajisje
Procesori Dual-Core e ben routerin me te fuqishem per shpejtesi interneti me te larte

Permasat: 20 x 24.1 x 8.9 cm

D-link

D-link D-link D-link

  • Specifikimet
  • Marka: D-Link
  • Garancia: 1 vit
  • Shpejtesia Maksimale: 1900Mbps
  • Portat WAN: 1 porte
  • Portat LAN: 4 Porta
  • Antena: 4 Antena