Router D-Link 3200Mbps DIR-890L Ultra Wi-Fi Router

  • 1 vit garanci

IT0355

45 790 Lekë

48 790 Lekë

-3 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Router D-Link 3200Mbps DIR-890L Ultra Wi-Fi Router

Nje Router sherben per te shperndare internetin, me kabell ose Wireless.

Por ky eshte me shume se thjesht nje router!
Performace maksimale Wi-Fi dhe ultra shpejtesi 3200Mbps me tre frekuenca (1 x 600 Mbps në 2.4GHz + 2 x 1300 Mbps ne 5GHz), ne kete router mund te lidhen dhjetra pajisje dhe shpejtesia perseri te mbetet e larte
Shijoni rezolucionin 4K per filma dhe dhe video game online
6 antena te cilat mundesojne qe te kete sinjal te njejte ne cdo cep te shtepise dhe me larg se shtepia
Procesori Dual-Core 1Ghz mundeson shpejtesi akoma me te larte per internet me kabell ose wireless
Sensore inteligjent te cilet bejne te mundur qe sinjali ne pajisjee marrese te mos humbase asnjeher edhe nese jeni ne levizje te vazhdueshme brenda rrezes se routerit
Permasat: 38.7 x 24.7 x 11.9 cm

  • Specifikimet
  • Marka: D-Link
  • Garancia: 1 vit
  • Shpejtesia Maksimale: 3200Mbps
  • Portat WAN: 1 porte
  • Portat LAN: 4 Porta