Router D-Link DSL AC750 10/100

  • 1 vit garanci

6232

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Router D-Link DSL AC750 10/100

Router me permasa te vogla, ideal per perdorim shtepiak.

I pajisur me 4 porta LAN.

Shpejtesi 750 Mbps.

 10/100 

Shperndan wireless fale 2 antenave te brendshme.

Pershtatet me Windows dhe Mac.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Tipi i Lidhjes : Tipi i Lidhjes: Wireless
  • Shpejtesia Wireless: Shpejtesi Wireless 750 Mbps
  • Shpejtesia e LAN: Shpejtesia e LAN: 10/100
  • Numri i Portave LAN: 4 Porta LAN