Router Manhattan 300Mbps Wireless

  • 1 vit garanci

FS0595

4 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Router Manhattan N300 Wireless

Nje Router sherben per te shperndare internetin, me kabell ose Wireless.

Router me permasa te vogla, ideal per perdorim shtepiak.

I pajisur me 4 porta LAN.

Shpejtesia 10/100 Mbps.

Shperndan wireless fale 2 antenave te jashtme.

Pershtatet me cdo Windows.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Tipi i Lidhjes : Tipi i Lidhjes: Wireless
  • Shpejtesia Wireless: Shpejtesi Wireless: 300 Mbps
  • Shpejtesia e LAN: Shpejtesia e LAN: 10/100
  • Numri i Portave LAN: 4 Porta Lan