Router Netis 150Mbps Wireless WF2411E

Shëno vlerësimin tënd

Router Netis 150Mbps Wireless WF2411E

Router Netis 150Mbps Wireless WF2411E

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0404

2 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Router Netis 150Mbps Wireless WF2411E

Nje Router sherben per te shperndare internetin, me kabell ose Wireless.

Ky router ka transferim ne dhenash deri ne 150Mbps.
1 porte WAN * 10/100M Auto MDI/MDIX RJ45
4 porta LAN * 10/100M Auto MDI/MDIX RJ45
1 anten 5dBi te fiksuar
Menyrat e shperndarjes Wireless: AP, Repeater, AP+WDS, WDS, Client, Multi-SSID
Butonat: WPS dhe reset
Ne paketim perfshihet:
1 x Router
1 x 9V/500mA ushqyes
1 x kabellEthernet
1 x Guide per instalim ne disa gjuhe

  • Specifikimet
  • Marka: Netis
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Shpejtesia Maksimale: 150Mbps
  • Portat WAN: 1 porte
  • Portat LAN: 4 Porta
  • Antena: 1 x 5dBi