Set 3 ne 1 Modecom Cante Laptopi 17" + Kufje + Mouse

Shëno vlerësimin tënd

Set 3 ne 1 Modecom Cante Laptopi 17" + Kufje + Mouse

Set 3 ne 1 Modecom Cante Laptopi 17" + Kufje + Mouse

  • Garanci ne cilesi

IT0375

4 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set 3 ne 1 Modecom Cante Laptopi 17" + Kufje + Mouse

Seti i duhur per perdorues laptopi.
3 aksesore cilesore per laptopin tuaj
- Cante per laptop deri ne 15.6" - 17"
Permasat e cantes:
15,6”: 44 x 34 x 8 cm
17”: 47 x 37 x 8 cm
- Mouse Optik
- Kufje te rehatshme per te degjuar muzike, luajtur lojra online apo dhe biseda nepermjet Skype

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi