Set cante laptopi 15.6" dhe mouse wireless Acer

Shëno vlerësimin tënd

Set cante laptopi 15.6" dhe mouse wireless Acer

Set cante laptopi 15.6" dhe mouse wireless Acer

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Set cante laptopi 15.6" dhe mouse wireless Acer Shiko te zmadhuar

FS0473

4 041 Lekë

4 490 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set cante 15.6" dhe mouse wireless Acer

Set cante + mouse

Canta e pershtatshme per laptop deri 15.6"

Canta ka disa xhepa qe te mund te organizoni mire githcka qe ju nevojitet

Mouse wireless 1000dpi 2.4 GHz me 3 butona

Nje bateri AA e perfshire

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Permasa: Per laptop-notebook 15.6"
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless