Set Desktop Lenovo ThinkCentre M81 + Monitor 19"

 • 6 muaj garanci
 • Servis i Garantuar
 • Produkt i Perdorur

20645

21 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set Desktop, Monitor, Tastiere, Mouse dhe fishat lidhese per te kompletuar zyren apo shtepine tuaj. Ju mundeson te perdorni shumicen e programeve baze te Windows shume shpejt fale Procesorit Dual Core G630 2.70 GHz dhe 4GB RAM.
Memorje HDD 250GB me se e mjaftueshme per te shkarkuar ne kompjuter programe, filma, lojra, dokumenta e shume te tjera.
Ekran LCD me madhesi 19" (48cm diagonal) dhe Sistem Operativ Windows 7.
Cilesi e garantuar nga marka Lenovo.
Seti eshte i perdorur, i eshte bere gjithe sherbimi dhe formatimi i nevojshem.

 • Specifikimet
 • Marka: Lenovo
 • Garancia: 6 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
 • Permasa e Ekranit (inch): 19"
 • Sistemi Operativ: Windows 7
 • RAM: 4GB DDR2
 • Procesori CPU: Intel® Pentium® Processor G630
 • Shpejtesia e Procesorit: 3M Cache, 2.70 GHz
 • Karta Grafike: E integruar
 • Tipi i Kartes Grafike: Intel HD
 • Hard Disk: HDD 250GB
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik CD-ROM
 • Teknologjia e Ekranit: LCD