Set Lenovo Core i3 4GB + Monitor Lenovo 19"

16159

33 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Desktop Lenovo M58p + Monitor Lenovo + Tastiere + Mouse (Shume pak te perdorur)

Seti i duhur per zyren apo shtepine tuaj. Parametra te mjaftueshme per te kryer veprimtarite kryesore te perditshme, lundrim ne internet apo perdorimi i programeve Microsoft.

Desktopi:

Modeli: Lenovo ThinkCentre M58p 7630-A38

Intel® Core™ i3-2100 Processor (3M Cache, 3.10 GHz)
RAM 4GB DDR2
Memorja HDD 250GB

Sistem Operativ Windows 7
Karta Grafike Intel HD Graphics 512MB
Karte zeri: Intel HD audio Controller
Driver Optik Lexues DVD-R
9 porta USB (2 para + 7 Mbrapa)
1 porte VGA + 1 porte Display
1 porte Ethernet

Monitori:

Madhesia 19" polsh, formati 1:1 katror

Modeli Lenovo L192p

Tastiere dhe Mouse me fishe

Te perfshira ne paketim Tapeti per Mouse dhe fishat lidhese (2 fisha korrenti, 1 fishe VGA)

     

SETI  ËSHTË I PËRDORUR, I ËSHTË BËRË GJITHË SHËRBIMI DHE FORMATIMI.

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
RAM RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Core i3

Më shumë informacion

Desktop Lenovo M58p + Monitor Lenovo + Tastiere + Mouse (Shume pak te perdorur)

Seti i duhur per zyren apo shtepine tuaj. Parametra te mjaftueshme per te kryer veprimtarite kryesore te perditshme, lundrim ne internet apo perdorimi i programeve Microsoft.

Desktopi:

Modeli: Lenovo ThinkCentre M58p 7630-A38

Intel® Core™ i3-2100 Processor (3M Cache, 3.10 GHz)
RAM 4GB DDR2
Memorja HDD 250GB

Sistem Operativ Windows 7
Karta Grafike Intel HD Graphics 512MB
Karte zeri: Intel HD audio Controller
Driver Optik Lexues DVD-R
9 porta USB (2 para + 7 Mbrapa)
1 porte VGA + 1 porte Display
1 porte Ethernet

Monitori:

Madhesia 19" polsh, formati 1:1 katror

Modeli Lenovo L192p

Tastiere dhe Mouse me fishe

Te perfshira ne paketim Tapeti per Mouse dhe fishat lidhese (2 fisha korrenti, 1 fishe VGA)

     

SETI  ËSHTË I PËRDORUR, I ËSHTË BËRË GJITHË SHËRBIMI DHE FORMATIMI.

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
RAM RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Core i3

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: