Shperndares Wireless Access Point LB-Link DA01

  5485

  7 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Shperndares Wireless Access Point LB-Link DA01

  Shperndares wireless per ambjentet e jashtme.

  Rezistente ndaj ujit, pluhurit dhe rrezeve ultraviolet.

  Suporton 14 user njekohesisht.

  Ofron suport PoE per te furnizuar pajisjen (Acess Point) me rryme elektrike.

  Shpejtesia 150 Mbps.

   

  • Specifikimet
  • Tipi i Lidhjes : Tipi i Lidhjes: Wireless
  • Shpejtesia Wireless: Shpejtesia Wireless: 150 Mbps