Stabilizator Automatik Intex 5000VA

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

Stabilizator Automatik Intex 5000VA Shiko te zmadhuar

EA0215

14 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Stabilizator Automatik Intex 5000VA

Mbrojtje optimale nga luhatjet e energjise.

Kase alumini e sigurte.

Frekuenca 50Hz/60Hz

Voltage Input AC140V-280V

Voltage Output AC220V+/-10%

Mbrojtje nga luhatjet e temperatures.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: 5000W