Switch D-Link me 5 porta 10/100Mbps

6227

1 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Switch D-Link me 5 porta 10/100

Switch i pajisur me 5 porta RJ-45

10/100 Mbps.

I pershtatshem per perdorim shtepiak ose kompani te vogla.

Marka D-Link

Më shumë informacion

Switch D-Link me 5 porta 10/100

Switch i pajisur me 5 porta RJ-45

10/100 Mbps.

I pershtatshem per perdorim shtepiak ose kompani te vogla.

Fleta e të dhënave

Marka D-Link

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: