Switch Digitus me 16 porta 10/100/1000

Shëno vlerësimin tënd

Switch Digitus me 16 porta 10/100/1000

Switch Digitus me 16 porta 10/100/1000

  • Garanci ne cilesi

FS0508

16 890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Switch Digitus me 16 porta 10/100/1000

Switch i pajisur me 16 porta RJ-45

10/100/1000Mbps.

Funksion Auto-MDI/MDIX.

I pershtatshem per biznese dhe kompani qe kane shume user.

 

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Shpejtesia e LAN: 10/100/1000
  • Numri i Portave LAN: 16 Porta RJ-45