Switch Netis 5 Porta 10/100Mbps Fast Ethernet

15222

1 090 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Switch Netis 5 Porta 10/100Mbps Fast Ethernet

Nje switch sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.

Netis ST3105S Fast Ethernet Switch me 5 porta RJ45.
Shume i lehte ne perdorim dhe venje ne pune, ska nevoje per konfigurim
Shepjtesi rrjeti deri ne 100Mbps
Teknologji Green Ethernet e cila kursen energjine deri ne 70%
Kase plastike
Permasat: 99 x 57 x 21 mm
Paketimi permban:
1 Switch me 5 porta
1 Guide per Instalim
1 Ushqyes

Marka Netis
Garancia 6 muaj
Shpejtesia Maksimale 100Mbps
Portat LAN 5 Porta

Më shumë informacion

Switch Netis 5 Porta 10/100Mbps Fast Ethernet

Nje switch sherben per te shperndare rrjetin ne disa pajisje njekohesisht.

Netis ST3105S Fast Ethernet Switch me 5 porta RJ45.
Shume i lehte ne perdorim dhe venje ne pune, ska nevoje per konfigurim
Shepjtesi rrjeti deri ne 100Mbps
Teknologji Green Ethernet e cila kursen energjine deri ne 70%
Kase plastike
Permasat: 99 x 57 x 21 mm
Paketimi permban:
1 Switch me 5 porta
1 Guide per Instalim
1 Ushqyes

Fleta e të dhënave

Marka Netis
Garancia 6 muaj
Shpejtesia Maksimale 100Mbps
Portat LAN 5 Porta

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: