Switch Netis 8 Porta 10/100Mbps Fast Ethernet

  • 6 muaj garanci

15670

1 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen
  • Specifikimet
  • Marka: Netis
  • Garancia: 6 muaj
  • Shpejtesia Maksimale: 1000Mbps
  • Portat LAN: 8 Porta