Tapet Manhattan per mouse (24 cp)

1007

5 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tapet Manhattan per mouse (24 cp)

Paketim qe permban 24 tapete per mause.

24 tapete te ndryshme nga koleksioni i National Geographic.

Shume terheqese dhe plot ngjyra.

Siperfaqe antireflektive.

Keto tapet ju ndihmojne qe te perdorni me lehtesisht kompiuterin ne  zyren apo shtepine tuaj.

Produkt origjinal.