Tastiere dhe Mouse Genius Slim Star 8000

  • 1 vit garanci

6883

2 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tastiere dhe Mouse Genius Slim Star 8000

Nje set funksional dhe i kompletuar.

Tastiere dhe mouse me lidhje wireless.

Praktike dhe komode ne perdorim.

Mouse optik 1200dbi.

Tasstiera e holle ne funksion te hapsires tuaj.

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless
  • Lidhja e Tastieres: Wireless