Tastiere dhe Mouse Wireless Modecom Volcano

  • 6 muaj garanci

11700

4 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tastiere dhe Mouse Wireless Modecom Volcano

Tastiere dhe Mouse idela per te apasjonuarit e Video Games, por jo vetem
Dizajn unik dhe ngjyrat e kuqe me te zeze

Edhe mouse dhe tastiera lidhen Wireless vetem nje nje pajisje te vogel e cila vendoset ne porten USB te kompiuterit tuaj.

Tastiere me lidhje Wireless
104 taste
Permasat: 458.5×190×30mm
Bateria: 1 bateri AA (1.5V@2mA)

Mouse kuq e zi
Permasa: 125,50×73,40×39mm
Butonat: 6
Bateria: 2 bateri AAA (3V@6mA)

Sensori 2000DPI

  • Specifikimet
  • Marka: Tjeter
  • Garancia: 6 muaj
  • DPI: 2000
  • Lidhja e Tastieres: Wireless