Tastiere Genius Gaming K9 RGB

  • 6 muaj garanci

18806

3 601 Lekë

3 790 Lekë

-5%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tastiera Scorpion K9, per te apasjonuarit e lojerave, mundeson qe te kontrolloni vetem me nje buton volumin, pause/play dhe levizje para/mbrapa, gjithashtu mund te shkoni tek e-maili apo ne desktop pa ndaluar lojen.
Tatsiera eshte e perbere prej 7 drita me ngjyra te ndryshme te cilave mund t'ju ulet ose rritet intensiteti vetem me nje buton ne menyre qe te vazhdoni te luani edhe ne erresire.
Shume rezistente dhe praktike, 1 buton mund te shtypet deri ne 10 milion here pa u prishur

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garancia: 6 muaj
  • Gjatesia e kordonit: 1.5m
  • Pesha: 680g
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
  • Permasat (cm): 46.5 x 19.2 x 3