Tastiere Genius KB-110X

  • 1 vit garanci

6885

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tastiere Genius KB-110X

Tastiere me lidhje USB ose PS2 (sipas nevojshmerise)

Praktike dhe komode ne perdorim.

Tastiera me kend dhe material qe nuk rreshket.

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe USB
  • Lidhja e Tastieres: PS/2