Tastiere Genius LuxePad 9100

  • 1 vit garanci

IT0198

4 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tastiere Genius LuxePad 9100

Tastiere me lidhje bluetooth.

Punon me 2 bateri AAA.

E pershtatshme per Android 3.0+, Apple iOS4, Windows 7/XP/Vista.

E holle dhe komode ne perdorim.

Cante lekure per mbrojtje optimale.

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless
  • Lidhja e Tastieres: Bluetooth