Tastiere mini bluetooth OMEGA OKB-008 per tablet

Shëno vlerësimin tënd

Tastiere mini bluetooth OMEGA OKB-008 per tablet

Tastiere mini bluetooth OMEGA OKB-008 per tablet

  • 1 vit garanci

Add to wishlist

Tastiere mini bluetooth OMEGA OKB-008 per tablet Shiko te zmadhuar

ALB0339

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tastiere mini bluetooth OMEGA OKB-008 per tablet

Tastiere per tablet OMEGA

Butona te ulet.

Ka forme te holle. 

Gjuha Anglisht.

Pershtatet me: Windows, Mac, Linux, iPad, iPhone 4G, Android OS

Tregues LED per statusin e baterise.

Bateri e integruar e rikarikueshme.

Deri ne 80 ore karikim.

Mund ta perdorni deri ne 10 metra distance.

Lidhje bluetooth.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless